Eaka Lemmiklooma Tervisekampaania 2024

Eaka Lemmiklooma Tervisekampaania 2024

Meil on rõõm teatada, et alustame uut kampaaniat, mis on suunatud meie eakatele karvastele pereliikmetele. Eakad lemmikloomad vajavad erilist hoolt, kuna vananedes suureneb risk mitmesuguste terviseprobleemide tekkeks. Regulaarne kontroll aitab varakult avastada ja ennetada terviseprobleeme. Meie karvased sõbrad väärivad parimat hoolt igas eluetapis!

Mida pakume?

VEREPROOVIDE LAI SPEKTER

SDMA ehk aitab varakult avastada neerukahjustusi, T4 ehk aitab avastada kilpnäärme haigusi, PRESURGICAL ehk biokeemiline vereanalüüs, HEMATOLOOGIA ehk kliiniline veri.

KLIINILINE ÜLEVAATUS

Tervisekontroll ninast sabani!

SOODUSPAKKUMISED

Kui visiidi käigus ilmneb vajadus pöörduda eriarsti vastuvõtule (onkoloog, dermatoloog, stomatoloog, ortopeed), siis rakendub visiiditasule 20% soodustust. Lisaks on järgnevad protseduurid soodushinnaga: ultraheli, röntgen ja otoskoopia.

Informatsioon

AEG

01. juuli - 11. august 2024

Broneerimine

Broneerimine telefonil +372 5258012.

Maksuvus

SOODUSHIND 99€, tavahind 187€!

Kampaaniatingimused

  1. Kampaaniat viib läbi Tartu Loomakliinik OÜ.
  2. Kampaania kehtib 1. juuli - 11.august 2024. 
  3. Kampaaniast saavad osa võtta kassid ja koerast alates 8.ndast eluaastast
  4. Kampaaniahind sisaldab nelja vereproovi paneeli (SDMA, T4, Presurgical ja hematoloogia) ning kliinilist ülevaatust ninast sabani.
  5. Kampaania hind on 99 eurot (tavahind 187 eurot). Hinnale võivad lisanduda omaniku nõusolekul vajalikud ravimid ning muud uuringud, protseeduurid ja tooted. 
  6. Kui vereproovidest või kliinilisest ülevaatusest ilmneb, et lemmikloom vajab eriarsti vastuvõttu, siis rakendub poole aasta jooksul -20% soodustust viisiditasust (kuid mitte protseduuridest ega ravimitest.
  7. Samuti rakendub -20% soodustust järgmistele uuringutele: ultraheli, röntgen, otoskoopia (rakendub ainult eaka looma kampaaniast osavõtnud loomale).
  8. Kampaanias osalenud lemmikloomade vahel läheb loosi üks tasuta hambaprotseeduur, mis kehtib kuni 11.01.2025. Võitja valitakse välja digitaalse loosiratta abil. Võitja teavitatakse 12. august Tartu Väikeloomakliiniku sotsiaalmeedias.
  9. Kui Teil tekib küsimusi kampaania kohta, siis pöörduge Tartu Väikeloomakliiniku registratuuri telefonil +372 5258012.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *