MEIE MEESKOND

Aleksander Dedjulja

PEAARST, SISEHAIGUSED

Praktiseerin loomaarstina alates aastast 2012. Olen ennast täiendanud erinevate valdkondade maailma juhtivate spetsialistide juures, pannes rõhku just sisehaigustele. Olen aastaid tegev EMÜ Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi radioloogia õppejõuna.

LOE ROHKEM

Kadri Puusepp

JUHATAJA

Olen alates 2006 aastast tegutsenud veterinaaria valdkonnas ning hästi kursis kliiniku igapäevatöö kulgemisega. Üle kümne aasta pikkune töökogemus loomaarsti assistendina on andnud kogemuse ning oskused, tagamaks sujuvus suurepärase meeskonnaga kliiniku igapäevatöös.

LOE ROHKEM

Egeli Kirk

KIRURGIA, STOMATOLOOGIA

Egeli Kirk tegeleb meie kliinikus peamiselt stomatoloogiaga ning ka pehmekoe kirurgiaga. Eriline koht Egeli südames on kassidel, kellega ta töötab igapäevaselt nii kliinikus kui ka vabatahtlikuna erinevates organisatsioonides.

LOE ROHKEM

Martin Karindi

ORTOPEEDIA

Dr. Martin Karindi spetsialiseerub kirurgiale ja ortopeediale, kuid omab tänu pikaajalisele praktiseerimisele põhjalikke teadmisi ka mitmelt teiselt erialalt. Ta on end täiendanud mitmetel eesti- ja välismaistel koolitustel ning lisaks meie kliinikule töötab ta Eesti Maaülikoolis loomaarsti, valvekirurgi ja kirurgia õppejõuna.

LOE ROHKEM

Andžela Lehtla

OFTALMOLOOGIA

Silmahaigustele spetsialiseeruv loomaarst ja õppejõud. Töötasin üldarsti/esmaabi ja kirurgia valdkonnas ning ligi 20 aastat Eesti Maaülikooli loomakliinikus. 15 aastat olen süvitsi tegelenud kõikide loomade silmahaigustega.

LOE ROHKEM

Aljona Gogoleva

SISEHAIGUSED

Peale ülikooli lõpetamist hakkasin töötama Tallinnas Loomade Kiirabi Kliinikus, kus neli aastat tegelesin intensiivravi ja erakorralise meditsiiniga. Hetkel keskendun rohkem kujutavale diagnostikale ja sisehaigustele, aga hea meelega võtan vastu ka raskes seisus loomi.

LOE ROHKEM

Viktoria Romanova

ONKOLOOGIA

Lõpetasin 2014. aastal Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini osakonna ning töötasin mitu aastat väikelooma erakliinikutes. Aastate möödudes tuli arusaamine, kui väikesel määral Eestis pakutakse loomadele onkoloogiliste probleemidega hooldust ja ravi. Seetõttu läbisin Iirimaal onkoloogilise internatuuri (UCDVH), kus õppisin vähi diagnostikat ja ravi.

LOE ROHKEM

Maarja Uri

DERMATOLOOG

Minu elu loomaarstina algas 2005. aastal. Ülikooli lõpetamise järgselt tegelesin Eesti Maaülikooli Väikeloomakliinikus naha- ja kõrvahaigustega. Viimased 13 aastat tegelen ainult dermatoloogiliste patsientidega. Eriala siseselt on minu eriliseks huvivaldkonnaks kõrvaprobleemidega patsiendid ja resistentsed infektsioonid.

LOE ROHKEM

Gredi Pikani

ÜLDARST, REPRODUKTSIOON

Meie kliiniku päikesekiir on karismaatiline dr. Gredi Pikani, kes on pühendunud koerte reproduktsiooniga seonduvatele probleemidele ning nõustab Teid lemmikloomade sünnitusabi andmisel. Dr. Gredi Pikani on aastast 2008 aktiivne koerakasvataja.

LOE ROHKEM

Kertu Rüütli

ÜLDARST

Tuuli Vaino

KIRURG

 

Aleksandr Uluhanjants

ÜLDARST

 

Mariia Sotnichenko

LABORIARST

 

Laura Puurits

LOOMAARSTI ABILINE

 

Teele Kiin

LOOMAARSTI ABILINE

Heikki Ülper

LOOMAARSTI ABILINE

 

Anette Kull

LOOMAARSTI ABILINE

 

Eerik Ääremaa

LOOMAARSTI ABILINE

 

Magnus Mänd

LOOMAARSTI ABILINE

 

Urve Ülper

REGISTRAATOR

 

Hanna Otsus

LOOMAARSTI ABILINE

 

Agnes Blank

TURUNDUSSPETSIALIST