TEENUSED

Diagnostika

Meie teenuste ampluaa on lai ja hõlmab endas suurem enamuse veterinaarmeditsiini harusid. Laboris on võimalik praktiliselt kõiki vajalike analüüside väärtusi saada juba 15 minuti jooksul peale proovi võtmist. See võimalus on väga oluline just aegkriitiliste ning erakorraliste patsientide puhul. Samuti tagab kogenud laboriarsti panus analüüside korrektse teostamise ning analüüsimise, võimaldades ka keerukamaid onkoloogilisi uuringuid. Kliinik omab koostöölepinguid mitmete välislaboritega nii Lätis, Saksamaal kui ka Soomes.

VAKTSINEERIMINE JA KIIBISTAMINE
PROGESTEROONI TASEME MÄÄRAMINE
INFEKTSIOONHAIGUSTE DIAGNOOSIMINE
VEREGRUPI MÄÄRAMINE JA VEREÜLEKANDED
RÖNTGEN- JA ULTRAHELIUURINGUD
ENDOSKOOPILISED UURINGUD

Kirurgia

Meie operatsiooni tuba on varustatud kaasaegse tehnikaga, et Teie lemmikute kirurgilised protseduurid mööduksid võimalikult väheste riskidega.

ANESTEESIA

Operatsioonituba on varustatud anesteesia aparaadiga (inhalatsiooni anesteesia) ning kaasaegse anesteesia monitoorimise süsteemidega.

VÄHEINVASIIVSED ANALÜÜSID

Teostame ka väheinvasiivset analüüside ja elundite biopsiate võtmist ultraheli aparaadi abil. See võimaldab saada täpsemaid diagnoose ja vähendab ka anesteesia riske, mis kaasnevad invasiivsete tava kirurgiliste protseduuride proovide võtmisega.

PEHMEKOE KIRURGIA

Teostame kõikvõimalikke pehmekoe kirurgilisi protseduure: nii plaanitud päevakirurgiat kui ka esmaabi elupäästvaid operatsioone. Eripäraks on ka ortopeediliste operatsioonide läbiviimine.

STOMATOLOOGIA

Meil on professionaalne iM3 hambakabinet, kus saame teha nii rutiinseid suuhügieeni protseduure kui teostada ka ravi. Samuti võimaldab digitaalne hambaröntgen diagnoosida hammaste patoloogiaid ja teha kontrolle peale protseduure.

Statsionaarravi

Kliinikus on olemas tavapärane statsionaar mugavate puuridega. Nii on võimalik jätta oma lemmik statsionaarsele ravile pikemaks ajaks, kui see peaks vajalikuks osutuma. Koerte ja kasside statsionaarid on eraldi. Puuride suurused vastavad kliiniku kuldstandardile. Puurid on varustatud kõikide vajalike komponentidega nagu lisaaste, liivakast, koht varjumiseks, magamiskoht ja muidugi söögi- ja jooginõud. Omanikul on võimalik külastada oma lemmikut eelneval kokkuleppel. Võimaldame ööpäevaringset statsionaarset ravi nakkushaigustega loomadele (isolaatoris), et patsiendi paranemine toimuks kiiremini ja tõhusamalt, tagades seejuures teiste loomade ohutuse.